Produkty
 

Chalet WA18

Radi trávite víkendy či dokonca celé mesiace na chate, kde máte pokoj, oddych a svoju rodinu či blízkych? Milujete však zároveň aj spoznávanie nových miest, ste nespútaní a spontánni? Práve preto by sme vám radi dali do povedomia aj možnosť nielen klasických chát, ktoré postavíte a stoja na tom istom mieste dlhé roky, no naopak chaty, s ktorými môžete cestovať a dajú sa rozložiť takmer kdekoľvek?

Ak si vravíte, že áno, toto je práve pre vás, radi by sme vám predstavili mobilné chaty. Ide o menšie domy, ktoré sú prenosné a môžete si ich tak rozložiť takmer na hocijakom mieste. Samozrejme, že k tomu budete potrebovať auto a veľký príves, no rozhodne to bude stáť za to. V týchto chatkách sa dá aj normálne bývať bez akýchkoľvek obmedzení či problémov. Tak ako kuchyne, majú aj samostatnú kúpeľňu a izby na prespatie či oddych. Pre dobrodruhov, ktorých nudí byť celý život na jednom mieste je táto ponuka ako stvorená.

priroda04

Mobilná chata Chalet WA18 http://euro-mobilnedomy.sk/mobilny-dom/3856-chalet-wa18/ je konkrétny model chaty, o ktorý je veľký záujem. Jedná sa totiž o priestor, kde môžete tráviť chvíle a cítiť sa tam pohodlne ako doma. Táto chatka má až dva vchody a samostatnú kúpeľňu, kde nájdete okrem toalety aj menšiu rohovú vaňu. Ako hlavná izba je tu obývacia izba väčšej rozlohy, kde trávia rodiny väčšinu svojho času. Noci môžete tráviť v spálni, kde sa pohodlne vyspíte a oddýchnete si. Samozrejme, že si v mobilnej chatke môžete aj dobre navariť, a to v kuchyni so šporákom. Ide o veľmi peknú a modernú chatu, nakoľko sa všade okrem kúpeľne nachádzajú plávajúce podlahy.

chata

Začnite svoje dni tráviť v krásnom prostredí prírody a navečer alebo za upršaného počasia sa stiahnite dovnútra. Mobilné chatky sú jeden úžasný koncept, ktorý už mnohým rodinám uľahčil život a priniesol najmä veľa nových zážitkov na nových miestach. Rozhodne túto kúpu nebudete ľutovať!