Muži
 

Muži v jednotlivých znamení

Muži v jednotlivých znamení 

Muž je úplný opak ženy. To znamená, že by mal ochraňovať to nežnejšie stvorenie, starať sa o rodinu a pracovať a podobne. Mohli by sme si predstaviť mužov v znamení. 

1.) Muž ako panna – Jeho hlavnou charakteristikou je vecnosť, precíznosť, pozorovacia schopnosť a hlavne presnosť. Ak sa muž zamiluje do nejakej ženy, tak vtedy vie byť veľmi pozorný dokonca žene donesie kvety. Je v podstate úplne romantický, zdvorilý a v podstate dodržuje etiketu. Zbožňuje intelektuálne rozhovory, ktoré vie rozoberať úplne do hĺbky a rád pridá aj niečo zo svojho súkromia, z vlastných skúsenosti. V domácnosti je zástancom určitého systému chodu tejto domácnosti. V podstate to znamená , že má rad doma poriadok ale zase nemusí byť dokonalý. A čo je veľmi dôležité pre ich charakteristiku, vie riešiť problémy s chladnou hlavou. Ale na druhej strane sú dni kedy vie byť nervózny, náladový ale nikdy tak veľmi nevybuchne. Samozrejme tento typ mužov nepútajú až takú veľkú pozornosť na seba i keby mali nejaký príjemnejší zovňajšok . 

signs-of-the-zodiac-ge36481116_640

2.)  Muž ako lev – Tak muž v znamení leva je presný opak muža v znamení panny. Všade kde ide púta na seba pozornosť. Jednoducho má v sebe niečo čím nás proste zaujme, upúta. Muž v znamení leva má síce veľké sebavedomie, ale na druhej strane má aj strach hlavne z toho že by mohol v niečom zlyhať.  Tiež je veľmi dominantný, mužský, stabilný vo svojom názore na život, aby sa menil, a to dokonca i vtedy keby bol zúfalý.  Takmer nikdy si nepriznáva chybu a samozrejme aj málo kedy dá na radu druhých. 

horoscope-g7c75eeae9_640

3.) Muž v znamení býka – Takýto muž je veľmi stáli, konzervatívny, ako aj tvrdohlavý a pôžitkársky. Najviac čo potrebujú je cítiť istotu a milujú stabilitu vo všetkom, či už sú to vzťahy, bývanie a podobne. I keď muž v tomto znamení pôsobí veľmi nedotknuto vo vnútri svojej duše je veľmi zraniteľný a citlivý. Skôr by sa dalo povedať, že je opatrný. A má názor, že človek dosiahne všetko vďaka tvrdej práci. A preto v práci obsadzujú len vysoké pôsty a sú vo vedení.  A to len preto lebo na sebe neustále pracujú.  Tiež si môžeme spomenúť, že muž v tomto znamení si vždy plánujú budúcnosť ale ako sa hovorí bez snov. Oni sa snažia svoje ciele splniť do jediného detailu. Čo sa týka vzťahov sú ochotný všetko urobiť pre ženu, ktorú veľmi milujú. A snažia sa pre ňu získať len blahobyt a pokojný domov.