Doplnok vo forme strieborných náušníc

Náušnice sú šperkom, ktorý dokáže dodať oblečeniu výnimočný charakter a v ktorý majú ženy vo veľkej obľube. Zvýrazňuje ich krásu a pôvab a najmä pri vypnutom dennom alebo spoločenskom účese odhalí krivky šije.

Ponúkané náušnice strieborné sú cenovo dostupné a Vy tak máte možnosť výberu viacerých kusov zo širokej ponuky.

Ponúkaná kolekcia sa vyznačuje rýdzosťou striebra 925/1000, čo už odpradávna znamená obsah striebra v použitej surovine minimálne 92,5%, jedná sa teda o veľmi kvalitné strieborné šperky s hodnotou aj do budúcnosti.

Vzory, veľkosti, spôsoby uzatvárania, použité drahé kamene, dĺžky náušníc sú rozmanité, môžete si vyberať z jednoduchých napichovacích náušníc, zo strieborných kruhov rôznych priemerov, ktoré sú u žien veľmi obľúbené a takisto zo spoločenských pozlátených alebo visiacich núšníc.

girl-1848955_640

Spôsoby uzatvárania sú väčšinou na tzv. ruský patent alebo tzv. puzetu, obidva spôsoby sú spoľahlivé, netlačia a sú prispôsobené jemnej dámskej pokožke.

Osobitnú a výnimočnú časť tvoria strieborné náušnice s drahými kameňmi, ktoré sú súčasťou ponuky a ktoré Vás určite zaujmú už na prvý pohľad svojou nezvyčajnou krásou, eleganciou a pôvabom. Rôzne farby kameňov ako opál, rubín, zirkón, achát, granát alebo olivín priam dýchajú luxusom a v prevedení visiacich tvarov naplno vyniká ich krása.

Opracovanie vložených kamienkov, ich vybrúsenie, úprava tvarov je profesionálna a celá kolekcia náušníc s kamienkami je veľmi kvalitná.

jewel-3990596_640

Aj do spoločnosti si určite vyberiete z ponuky, najmä pozlátené náušnice sú priam vhodné k elegantnej róbe alebo spoločenským šatám, vždy však platí, že menej je viac a v prípade šperkov je to priam nepísané pravidlo, ktoré je vhodné dodržiavať. Preto ak máte jednoduchšiu róbu zvoľte si výrazné, niekedy aj masívnejšie náušnice, naopak ak máte výraznú róbu postačia Vám jednoduchšie vzory strieborných náušníc.

Prezrite si ponuku a nájdite si pre potešenie a pre dobrý pocit z každej príležitosti tie svoje strieborné náušnice, ktoré Vám sadnú.