Užite si príjemné sprchovanie v elegantnom sprchovacom kúte

Hygienické návyky si pestujeme všetci a určite k nim patrí aj sprchovanie, radíme ho k základným činnostiam našej telesnej očisty a vykonávame ho v priestore na to určenom, sprchovacom kúte. Vane, ktoré boli dlhé desaťročia súčasťou kúpeľní, postupne vymieňame za štýlové a moderné sprchové kúty. Ponuka sprchovacích kútov je rozmanitá, nemusíte si brať pôžičku, ak chcete Sklenene sprchove kuty niektorý z nich mať vo svojej kúpeľni, jednoducho si vyberiete taký, ktorý vyhovuje vašim predstavám a aj finančným možnostiam. Aj dizajn a vybavenie tejto časti bývania podlieha módnym trendom a meniacej sa technológii, ktorou sú vyrábané. Dizajn zodpovedá nárokom, ktoré dnes na bývanie máme, musí odrážať náš životný štýl a spĺňať aj požiadavky na kvalitu výrobkov.

kúpeľňa, sklenené dver

Donedávna sme si kúpeľne zariaďovali plastovými sprchovými kútmi, ktoré boli novinkou na trhu, no doba pokročila a súčasnosť je taká, že tie plastové vymieňame za štýlové sklenené. Sú veľmi elegantné a aj staršia kúpeľňa vďaka nemu ožije a získa moderný vzhľad. Benefitom je samotné sklo, ktoré sa na ich výrobu používa, je totiž veľmi praktické, netreba sa oň nijako zvlášť starať, je nadčasové a vďaka tomu, že si sami môžete navrhnúť aj jeho vzhľad, napríklad polepom grafických vzorov a podobne, aj originálne. Sklo je zároveň hygienické, pretože je neporézne, zaručí maximálnu sterilitu, nie je biologicky aktívne, a preto vyhovuje aj ľuďom, ktorí trpia citlivosťou na plesne a baktérie. Všetky sprchovacie kúty, vyrobené zo skla, sú striekané látkou, účinnou proti vodnému kameňu.

umývadlá, vodovod

Máte malú kúpeľňu? Nezúfajte, aj tam je možné umiestniť sprchový kút so skla, ale namiesto otváravých dverí použite posuvné. V súčasnosti na trhu dominujú sprchové kúty, ktoré sú bez dverí alebo len sklenené zásteny. Všetky sú však vyrobené z bezpečnostného skla, číreho, matného, s polepom alebo grafosklom a podobne, záleží len na výbere a vkuse zákazníka.