Vyberte si dokonalé svadobné obrúčky

Svadobné obrúčky sú pre zamilovaný pár veľmi dôležité. Sú symbolom ich lásky a spojenia. Ich výber môže byť niekedy naozaj dilemou. Predsa len môžu byť z rôzneho materiálu a dizajnu. Zväčša zaľúbenci siahajú po zlate, ale nikde nie je napísané, že obrúčky musia byť z tohto drahého kovu. Buďte iný pár a vyberte si ich zo striebra V prípade, že ste bohémske typy a chcete byť úplne odlišní, môžete si ich dať dokonca vytetovať. Ale to už sú extrémne prípady. Pri výbere svadobných prstienkov sa predsa len stále nosí klasika a tradícia.

prsetn

Pri rozhodovaní aké prstienky si kúpiť, musíte začať s materiálom. Môžu byť zlaté, z bieleho zlata, chirurgickej ocele. Dôležité je sa informovať aké kovy sú v materiály obsiahnuté, aby ste na niektorú zložku neboli alergický. Veľa párov siaha po bielom zlate, ktoré pôsobí menej agresívne, symbolizuje čistotu a hodí sa skoro každému. Prstene môžu byť aj kombináciou bieleho a žltého zlata. Takto nebudú mať hlavne ženy problémy s výberom ďalších doplnkov. V minulosti sa nosilo len žlté zlato a niekedy je preto problém presvedčiť rodičov, že chcete od tejto klasiky upustiť.

Nedajte sa však presvedčiť, obrúčky budete nosiť vy. Výbornou alternatívou je chirurgická oceľ, ktorej štruktúra sa nemení, nekoroduje, nemení farbu a preto je veľmi dobrým materiálom na údržbu. Ak ste alergickí, môžete siahnuť po platine. Tento materiál je hypoalergénny a navyše sa do neho dobre vsádzajú kamienky.
Čo sa dizajnu týka, ženské prstene bývajú často zdobené drahými kameňmi, zirkónmi, alebo diamantmi. Kamienky môžu byť osadené po celom obvode prsteňa.

snubní prsten

Mužská obrúčka býva jednoduchá, bez ozdôb. Nadčasové sú však prstene bez zbytočných ozdôb, ktoré nepodliehajú módnym trendom. Keďže sú obrúčky symbolom vašej lásky, môžete si na ne dať z vnútornej strany vygravírovať vaše mená, motto, citát, ornamenty, alebo dátum, ktorý pre vás niečo znamená. Väčšina dobrých klenotníctiev vám gravírovanie spraví zadarmo. Poslednou bodkou za dokonalosťou svadobných prsteňov je aj výber krabičky, v ktorej budú čakať na vaše áno. Myslite aj na túto maličkosť, aby bol váš deň naozaj nezabudnuteľný.