Erotická masáž

Oddych, relax a takisto aj psychohygiena by mala byť súčasťou života každého z nás. Všetci predsa poznáme tie pocity únavy a vyčerpania a dni, kedy dokonca i zaspávame pod stresom. Nielenže tento fakt negatívne ovplyvňuje nás, ide taktiež aj o našich najbližších. Pýtate sa, ako sa vyhnúť takýmto situáciám a kde si najlepšie oddýchnete? Existuje množstvo druhov wellnessov či špeciálnych masáží, no dnes vám chceme predstaviť niečo omnoho vzrušujúcejšie, čo sa bude páčiť každému.

tantra

Ide o erotickú masáž, ktorá sa stala posledné roky veľmi populárnou a obľubujú ju obidve pohlavia. Erotická masáž sa inými slovami nazýva aj tantrická masáž a má blahodarné účinky ako na telo, tak aj na psychické zdravie človeka. Dokáže vám pomôcť v spoznávaní samého seba, svojej sexuality a vie aj vylepšiť sexuálny život s vaším partnerom alebo partnerkou.

Určite vás zaujíma ako celá táto masáž prebieha a pre koho je určená. Určená je úplne pre všetkých, bez rozdielu, samozrejme že je povolená až od 18 rokov. S radosťou ju obľubujú muži, ženy a dokonca i páry, ktoré chcú nakopnúť svoj sexuálny život. Masáž začína sprchou a krátkym zoznámením s vašou masérkou. Keď sa dokonale uvoľníte pomocou Namasté rituálu, hlavná časť programu sa môže začať. Masérka vám začína prechádzať svojimi rukami po celom tele, od hlavy až po päty. Potom prichádza masáž intímnych partií, ktoré je spravidla zakončená skvelým orgazmom. Potom máte čas na relaxáciu a porozprávanie sa s masérkou ohľadom vášho zážitku.

erotika

Túžite aj vy po niečom tak uvoľňujúcom a zároveň vzrušujúcom? Určite neváhajte a príďte do kvalitného tantrického salónu, nechajte sa rozmaznávať rukami profesionálok. O kvalite tohto salóna svedčia mnohí spokojní zákazníci, ktorí navštevujú tantru pravidelne. Staňte sa aj vy jedným z nich a doprajte si chvíle kvalitného oddychu.