Najľahšia cesta vyjadrenia? Imidžom a štýlovým tričkom!

Prejavovanie názorov a postojov k životu a dianiu okolo, ale aj hlásenie sa k istému štýlu a umeniu, sa môže diať všelijakými prostriedkami, napríklad najviditeľnejšie je to cez módu, nosením tričiek s logom a potlačou. Prezentácia určitých myšlienok, vyjadrenie štýlu či zmyslu pre humor, to všetko vyčítate z odevov, ktoré sú šité na tento účel.

trička

Lacný prejav názorov
Investícia do tričiek nie je závratná a pritom dokáže vypovedať o majiteľovi a jeho názoroch v podstate všetko. Potlače môžu prezentovať humor, múdrosti slávnych, ich citáty, ktoré nás častokrát nútia zamyslieť sa, upravené do štýlového imidžu. Takto sa vyjadrujeme o našom štýle, ale faktom je, že to je protest spôsob, ktorý osloví mnoho ľudí, úplne bez slov. Nemusíte mať teda obavy z toho, ak niekoho podvedome pobavíte alebo bude len potichu obdivovať váš vkus, či ho dokonca donútite zamyslieť sa nad obsahom potlače. Originálnym tričkom sa stanete aj vy originálnym.

Netreba radikálne riešenia
Stoj čo stoj chcete dať svetu najavo svoj postoj či protest voči nejakým sociálnym neprávostiam alebo je len vašou snahou upozorniť na seba zaujímavými motívmi? V žiadnom prípade nemusíte hneď siahať po radikálnych úpravách na svojom tele, čiže tetovaní, stačí si imidž len „obliecť“.

grafity

Tričko s potlačou to napraví
Oblečením sa človek prezentuje a hlási k niektorému zo statusov a nie je nič zlé na fakte, že chce byť aj originálny. Opakom je potom neupravený a na svoj vizuálny prejav nedbajúci človek, ktorý sa oblečie len aby nebol nahý, kombinuje rôzne štýly a výsledok nakoniec pôsobí rozpačito. Tričko s nápisom či potlačou však ladí s viacerými štýlmi a vytvára dojem modernosti, no ak ostatné časti odevu nebudú „in“, trendové tričko to dokáže zachrániť, vzbudí oveľa vkusnejší a štýlovejší výraz.
Imidž nám dáva možnosť, ako sa viditeľne zaradiť k sympatizantom určitého politického smeru, odvetvia umenia a kultúry, druhu zábavy alebo načrtnúť nové a originálne motívy, vďaka ktorým ešte viac zdôrazníme svoju jedinečnosť.