Podvedol ma

Môj príbeh trvá za mňa 7měsíců a za môjho chlapa vraj pár rokov. Ide o to, že mi nešlo otehotnieť prirodzene tak sme začali chodiť na umelé oplodnenie. Na 7 pokus spolu máme 4 ročné dievčatko Kristynku. Som vďačná, že ju máme. Je to moj zmysel života a nedokážem si už bez něj pomaly predstaviť život a tak. Mňa je 42 a pditelovi 43 rokov..Priateľ má svoju reštauráciu s penziónom od jakziva a žijeme v baráku s 2 psy, 2 gapornisi, a rybyckú..Nás problém začal brigadnici v jeho práci.. On je čašník a šéf a ja bola servírka ,teraz som na materskej.. V service som cítila už takú neistotu z mojej strany. . Vraj ma nemiluje a chce bývať sám .. To som nedopustila ..

par

Povedal mi zo s ňou nespal ale že sa len libali a ona mu otvorila oči. atď..Som úplne vyriešená..Ale milujem ho..Neviem čo robiť ďalej a hlavne nechcem aby trpela mala..ted sme odišli ja a mala preč na mesiac na Moravu aby sme mohli mať chvíľu pokoj..Nechápem ako mi to mohol urobiť a som z toho nešťastná, naozaj ano. Nedokázem to pochopit. Trapime sa obaja ale ja ho chcem a on chce pauzu…bojím sa toho.. A zároveň vlastne nechápem ako mi niečo také mohol urobiť.

par

Myslela som, že ma miluje a nikdy by ma nebol schopný podviesť. Ja beriem ako podvádzanie už aj len dotyky treba a libani. Samozrejme, že ho milujem a chcem vzťah zachrániť (aspoň kvôli dcére), ale zároveň mi stále leží v hlave to, čo mi bol schopný urobiť a neviem, či sa ešte dokáže zmeniť. Premýšľam nad tým, čo sa stane keď to urobí znova a znova ma podvedie s niekým iným.. už teraz sa cítim odkopnutá, cítim sa strašne zle, nemilovaná a nechápem, prečo chce pauzu..to ja by som mala byť urazená a povedať mu, že je koniec. Lenže problém je v tom, že ja to jednoducho a jednoducho nedokážem.. úprimne ho milujem a som bohužiaľ veľmi naivný a možno toto celé je moja chyba, že mu dávam šance.