Senzuálne masáže sú príjemné a posilňujú libido

Každý z nás by si mal nájsť občas čas na relax a na niečo príjemné. Napríklad sa pomotať mestom, sadnúť si niekam na kávu, na dobré jedlo, prípadne skúsiť aj iné služby, a to napríklad nájsť potrebné uvoľnenie v masážnom salóne. Tu ale musíme robiť rozdiel medzi tým, či chcete navštíviť skôr tú klasickú masáž alebo niečo exotickejšie, či možno techniky, ktoré okrem iného uvoľnia aj vašu sexuálnu energiu. A práve o tom sú senzuálne masáže.

masáž chrbta

Je medzi nimi rozdiel, tieto, inak známe aj ako tantrické, sa pri senzuálnych dotykoch po celom tele venujú aj tým najsilnejším erotogénnym zónam a intímnym partiám. Cieľom je tu nadviazať kontakt so sexuálnou energiou zákazníka a z tejto nakoniec ťažiť, aby práca s ňou prinášala telu aj mysli tie najlepšie pôžitky a účinné uvoľnenie všetkých zadržiavaných blokov.

  • Preto pri návšteve tantry treba rátať s tým, že proces bude zahŕňať kompletná nahota a tiež dotyky v oblasti najintímnejších častí tela. Väčšinou je pri tom nahá aj samotná masérka.

Tantrická masáž je prospešná ako pre mužov, tak aj pre ženy. A navštevujú ju takisto aj páry, muž so ženou. Vo všetkých zmienených prípadoch je totiž takisto účinným liekom na zvýšenie libida a schopnosti lepšie prežiť sex v súkromí. Samotný sex je ale pochopiteľne s personálom nepovolený, všetko je to na úrovni masážnych služieb. Tí zvedavejší a skúsenejší ale môžu skúsiť napríklad body massage, pri ktorej sa masérka kĺže svojim telom po tele zákazníka. Využíva sa k tomu špeciálny gél.

sexy, erotika

Je preferované, ak je masér vždy opačného pohlavia, než je zákazník, ak si teda zákazník nevyžiada, aby bol obsluhujúci personál rovnakého pohlavia.

Po masáži sa zákazník cíti uvoľnene a spravidla sa mu zvýši libido, to jest chuť na sex. Lepšie spozná svoje vlastné telo, svoje túžby a u mužov napríklad tantrická masáž pomáha aj pri erektilnej dysfunkcii.