Tantrické potešenie

Tantra sa od bežných alebo športových masáží líši delí práve tým, že na rozdiel od bežných alebo športových masáží nemá presne zadaný postup a akýsi sled naplánovaných dotykov, pohybov a stimulačných masáží konkrétnych častí tela. Každá jedna tantrická masáž a jej rozličné programy sú nepredvídateľné, pretože masérky sa riadia výhradne tým, čo prinesie uspokojenie ich klientovi.

masaz

Každá masérka je svojim spôsobom vo svojich technikách, pohyboch, dotykoch, pohľadoch iná a každá tantrická, senzuálna, nuru masáž je jedinečným, originálnym, pôvabným, zvodným, zmyselným a neopakovateľným dobrodružstvom, z ktorého si každý zákazník odnesie nielen potešené, uvoľnené, spokojné telo, ale i zrelaxovanú myseľ, očisteného ducha, nabudené čakry a pretrvávajúcu harmóniu medzi vnútorným, psychickým, vonkajším, telesným svetom a dokonalú rovnováhu medzi svojim fyzickým pozemským telom a telom nehmotným, astrologickým, teda tým, ktoré prekypuje energiou a spája nás s ostatnými dimenziami a neviditeľným duchovným svetom, v ktorom už odpočívajú naši predkovia a vracajú sa k nám prostredníctvom tantrického umenia rituálov a duchovnej a telesnej očisty.

masaz

Pri tantrickej masáži môžete očakávať najrôznejšie zážitky v tých najrôznejších prevedeniach a za pomoci rôznorodých, nikdy nie v rovnakom poradí opakujúcich sa techník. S výsledkom však každopádne budete dozaista spokojný, pretože masérky sú špeciálne vyškolené na darovanie dotykov lásky a pozornosti. Predstavte si, že v ten moment, ale i pred masážou a ihneď po vkročení do tantrického salóna, sa stávate pre vami vybranú masérku stredobodom vesmíru – ste tým centrom, ktorému má ona priniesť potešenie, rozkoš, blaho, eufóriu. Vyzdvihne vás pred sebou samým a ukáže vám, aký ste v skutočnosti výnimočný a nepostrádateľný človek v tejto spoločnosti.