Telové mlieko pre hodvábnu pokožku

Stav našej pokožky sa mení z hľadiska teploty, ročného obdobia, vonkajšieho prostredia, hydratácie, a ďalších faktorov. Preto, aby sme si ju udržali zdravú, krásnu a príjemnú na dotyk, sa odporúča pravidelná starostlivosť v podobe najlepšieho telového mlieka. Ak patríte k tým, ktorí naň po každom sprchovaní nedajú dopustiť, robíte správne. Vaša pokožka sa Vám za to o pár rokov príjemné odvďačí svojou jemnosťou a pružnosťou. A v čom sa skrývajú ďalšie benefity telového mlieka?

telové mlieko

1. Hydratácia na prvom mieste

Nech už ide o akékoľvek ročné obdobie netreba na ňu zabúdať. Keďže nepriaznivé vonkajšie faktory, ako chlad, teplo, vietor, klimatizácia… dokážu pokožku poriadne potrápiť, je prínosné vybudovať jej ochrannú bariéru, napríklad v podobe hydratačného telového mlieka. Hydratácia pokožky po sprchovaní by mala byť prvým krokom každého z nás. Keďže mydlo a iné sprchovacie prípravky majú tendenciu ju vysušovať, je priam potrebné obohatiť pokožku živinami obsiahnutými v telovom mlieku.

2. Prvá pomoc vysušenej a citlivej pokožke

Či už máte normálnu alebo citlivú či suchú pokožku, na každej sú miesta, ktoré sú suchšie a na dotyk drsnejšie. Najmä na lakťoch, kolenách a nohách je potrebná výrazná hydratácia. Zvoľte produkty, ktoré najviac vyhovujú Vášmu typu pokožky, a pri pravidelnej starostlivosti určite zbadáte zlepšenie.

krém

3. Žiarivosť a spomalenie starnutia

Mnohé z telových prípravkov ponúkajú okrem hydratácie aj ďalšie iné benefity. Niektoré obsahujú vo svojom zložení jemné trblietavé čiastočky, ktoré pokožku nádherne rozžiaria a dodajú jej lesk. Výbornými sú aj tie s aktívnymi látkami, ktoré pomáhajú pokožku vyhladiť a spomaľujú proces starnutia.

4. Príjemný pocit a omamná vôňa

Áno, aj toto je jedným z benefitov telového mlieka. Nepoznám ženu, ktorá by nemilovala ten pocit, keď sa po sprchovaní natrie svojím obľúbeným telovým mliekom. Jej pokožka je krásne vyživená, žiarivá, hodvábne jemná a navyše nádherne voňavá. Ak ste ešte nenašli to svoje „vyvolené“ telové mlieko, na stránke Solaris telové mlieko DR Nona a ďalšie na – nutrifit.sk nájdete širokú ponuku, z ktorej si určite vyberie každý.