Aká by mala byť žena do ktorej sa muž zamiluje

Nie,nie sú to všetky tie ženské veci na ktorých si tak zakladáme. Nie je to dokonalý make up, účes jak od kaderníčky, drahé handry a kabelka za pár tisíc. Iste, prvý pohľad spraví svoje ale niekedy až ten druhý až tretí presvedčí muža, že práve vy ste tá pravá. Takže čo to vlastne očarúva mužov najviac? V skutočnosti sa muži zamilovávajú do šťastia. Áno čítate dobre. Šťastná a radosť vyžarujúca žena je práve tou, ktorá najviac priťahuje. Pri takýchto ženách má muž pocit, že s ňou môže byť šťastný tiež. Samozrejme samotné slovo šťastie má mnoho definícií, možno nebude od veci ho trochu charakterizovať:

podzim

Žena, ktorá je sama o sebešťastná, nesťažuje sa na všetko a na každého, ktorá je na svete rada a nemá problém byť aj sama je okúzľujúca a priťahuje mužské pohľady. Je šťastná už len z takého prostého dôvodu, že žije.

Ak by si mal muž vybrať medzi dvoma ženami, ktoré by boli úplne rovnaké ale jedna z nich by sa usmievala a druhá nie, čo myslíte, ktorá by to bola? Nefalšovaný a úprimný úsmev rozjasní tvár a dá svetu signál, že majiteľka je spokojná sama zo sebou. Smiech a dobrá nálada otvárajú srdcia dokorán. A ak má navyše žena aj vyvinutý zmysel pre humor dobije mužský svet útokom.

krásná žena

Tá správna žena sa správa k ostatným ľuďom bez rozdielu národnosti, postavenia, vierovyznania a farby pleti hlavne ako človeku. Žena, pre ktorú sa oplatí ísť až na koniec sveta by mala hlavne ľudská, prívetivá a láskavá.

Predstavte si scénku keď idete s mužom na prechádzku a odrazu sa rozprší. Máte dve možnosti: buď začnete frflať, nadávať na dážď, že vám zničí účes a nové topánky alebo roztiahnete ruky nastavíte tvár dažďu a nespútane sa rozosmejete. Čo myslíte, ktorá možnosť vášho nádejného partnera očarí viac? Mužov fascinujú ženy bezprostredné a nápadité. Ktoré vidia vo všetkom hlavne to dobré a krásne.

děšť

Smiech je bránou a úsmev dverami, ktorými môže do človeka vkĺznuť veľa dobrého. Človek vidí vo svete iba to čo nosí vo svojom srdci, preto buďte pozorní a všímajte si aj malé náznaky, inšpirujte, komunikujte, radujte sa a oddychujte a všetko čo príde, vás potom príjemne prekvapí.