Ďakujeme za hry

Každý jeden z nás má telefón a v ňom aspoň jednu hru. V dnešnej dobe to nie je nič zvláštne. Hraním hier zabíjame prípadnú nudu a čas. Súhlasíte so mnou? 

Ďakujeme za hry

Naozaj môžeme byť vďační za to, že existuje veľký výber hier z ktorých si možno vybrať. Hrami totiž zabíjame nudu alebo čas, o ktorý chceme prísť ak na niekoho napríklad čakáme. Je niekoľko druhov z ktorých možno vyberať. Existujú takzvané kategórie hier: náučné, zábavné, detské, akčné, arkády, dobrodružné, strategické a množstvo ďalších.

woman-828888_1920

Najznámejšie hry

Minecraft– táto hra vznikla v roku 2009 a je stále populárna. Hra pozostáva zo sveta, ktorý je z kociek, pri tejto hre je možné postaviť dom, farmu kde si možno zadovážiť zvieratá. postaviť vlastný bazén, zabíjať zombíkov, teleportovať sa do iných svetov a množstvo iných aktivít.

Sugar Crush Saga– hra je založená na cukríkovom svete, kde je nespočetné množstvo levelov a postupné sťaženie prechádzania levelov. Sú tam bombóny, ktoré je potrebné spojiť tak, aby praskol rad, ktorý je vodorovne alebo zvisle zoradený rovnakými bombónami. V hre je množstvo cukríkov, ktoré sú vylepšené a hráč dostáva väčšiu šancu na výhru.

Magic Tiles– je hra na klavíri. Tato hra spočíva v tom, že si hráč vyberie hudbu, na ktorú bude následne vyzvaný ťukať a tak budú vznikať tóny vybranej hudby. Tato hra má 3 série, každá séria má sťaženie hry najprv melódia hrá pomaly, potom rýchlejšie a potom najrýchlejšie. Poslednou a najťažšou sériou získava hráč odomknutie ďalšej hudby.

mobile-phone-1875813_1920

Fishdoom– je hra, ktorá je podobná candy crush sage, ale rozdiel je v tom, že hráč nespája cukríky, ale mušle a iné symboly, ktoré sú určené k téme hry. V tejto hre ide totiž o to, že každá výhra má svoje ohodnotenie formou mincí. Z mincí si vie hráč kúpiť rybky do svojho akvária, rybky si vie pomenovať a nakúpiť im domčeky a dekorácie. V tejto hre musí hráč vykonať aj údržbu svojho akvária a zvládnuť plusové krátke hry za čo získava ďalšie mince.

Je na vás, ktorú hru si vyberiete. Prípadne už máte. Podstatné je hlavne to, že zabijete nudu a čas.