Kvalitný spánok aj vďaka kvalitnému matracu

Pri výbere matraca nešetrite časom, energiou, naštudovaním si všetkých podrobností a neváhajte sa informovať u odborníkov, ktorí Vám ochotne poradia s jeho výberom a upozornia Vás na faktory, ktoré ovplyvňujú jeho výber. Pre uľahčenie rozhodovania Vám prinášame kvalitu zdravotných, ortopedických matracov v ponuke matrace na postel, ktoré sú vyrobené iba z prírodných materiálov, vhodné pre alergikov rôzneho druhu, aj vrátane astmatikov a ktoré sú zo zdravotného hľadiska odporúčané odborníkmi, lekármi a rehabilitačnými pracovníkmi.

bedroom-374982_640

Široká ponuka matracov je vhodná pre všetky vekové kategórie, ich uplatnenie je rozmanité, od domácnosti, nemocnice až po rehabilitačné pracoviská.

Ich kvalita je aj v unikátnej technológii spracovania a vo výnimočnej podpornej funkcii pre kostru, svaly, šľachy, väzivá a kĺby.

Základné rozdelenie do dvoch skupín, sendvičové a pružinové je rozšírené o množstvo podskupín ako napríklad taštičkové, použitie viacerých druhov peny, latexu, gumokokosu, premium, silver, baby, royal kolekcia.

Jednotlivé špecializované zdravotné matrace a suroviny použité na ich výrobu sú špeciálne zamerané na posilnenie, podporu a regeneráciu kostrového svalstva, končatín a chrbtice.

Vďaka špeciálne vyvinutej technológii a originálnemu prírodnému zloženiu použitých surovín sa dosiahne požadovaný ortopedický efekt zameraný cielene na problematické časti kostry a svalstva.

Ponuka je rozsiahla aj čo sa týka rozmerov, výšky, šírky, tvrdosti, hrúbky, poťahov a ich materiálov a súčasťou celej ponuky je aj odborné a kvalitné poradenstvo.

bedroom-2288559_640

Nezameniteľnou pridanou hodnotou je možnosť odskúšania Vami vybraného matraca priamo v predajni, ponorenie sa do neho a vyskúšanie, či Vám naozaj sadne a či je pre Vás dostatočne komfortný.

Odborníci Vám vyberú najvhodnejšie zloženie aj podľa Vášho aktuálneho životného štýlu, zdravotných problémov a takisto aj podľa veku.

Vyskúšajte kvalitný ortopedický matrac a oddýchnite si, prílev energie a vitality stojí za to.