Rúž priamo pre vás

Výber rúžu je v živote každej ženy maximálne dôležitý. Je to práve preto, lebo vhodným rúžom dokážete urobiť skutočné divy. No môžete ním toho aj veľmi veľa pokaziť. Ak si myslíte, že vám rúže nepristanú, naozaj sa veľmi mýlite. Je totižto veľmi pravdepodobné, že ste sa ešte nestretli s tým pravým, ktorý by vám sedel. Pri takom veľkom množstve rúžov, aké máme teraz k dispozícii, sa však ani niet veľmi čomu čudovať. Vybrať si ten správny, keď nemáte žiadne skúsenosti, je takmer nemožné. A ak je to aj možné, tak je to skutočne niečo, čo je problematické. Nevešajte však hlavu. Uvidíte, že nakoniec to pôjde ľahšie, ako si myslíte.
 pudr a rtěnka
Výber správnej farby
Ak je niečo, na čo by ste sa mali zamerať úplne v prvom rade, tak je to farba. Farebné odtiene sú niečo, na čom mnohé ženy okamžite pohoria. Je to hlavne preto, pretože nikdy predtým nerozmýšľali nad tým, ktorá farba rúžu im vlastne pasuje a ktorá sa im dokonale hodí. Najprv si však musíte ujasniť či ste teplý, alebo studený typ. Potom môžete vyberať odtiene, ktoré sú v takýchto podtónoch a môžete si byť istá, že nájdete ten správny, ktorý vám bude určite vyhovovať. Ak ste aj na bláznivé odtiene, určite si nájdete niečo, čo sa vám bude páčiť, no takisto aj v neutrálnych odtieňoch.
 barvy rtěnek
Výber prevedenia
Keďže sme v dobe, kedy obal a štruktúra predávajú, môžete sa rozhodnúť aj v tom, aké nanášanie budete uprednostňovať. Momentálne sa nachádzame v dobe, kedy sú naozaj neuveriteľne populárne tekuté rúže, ktoré zaschnú do matna. To je ďalšia z vecí, ktoré si musíte ujasniť. No ak je to otázkou módy, matný rúž je niečo, čo určite mnohé ženy v poslednej dobe preferujú. Matné pery vyzerajú dobre, ale výhodou je, že zaschnú a potom sa nikam neodtláčajú. Môžete však siahnuť aj po klasických rúžoch, ktorých je na trhu tiež viac, než dosť. Podstatné je však to, že si určite nájdete to svoje. Nebojte sa preto skúšať, čo vám sedí.