Odmeňte sa aj sama

Nikde nie je napísané, že si nemôžete sama pre seba dopriať niečo pekné, čo by sa vám páčilo. Naopak, ak ste na seba príliš prísna, všetko plníte a pracujete ako drak, zaslúžite si takú odmenu, ktorá vám prináleží. Keď sa váš partner nevie dovtípiť, že z času na čas vám treba niečo podarovať, tak je na čase pouvažovať o zmene. Nie o zmene partnera. Aj keď možno dospejete aj k tomuto kroku, ale k zmene myslenia.

people-2597315_1920

Kedy ste si naposledy niečo pekné kúpili sama pre seba? Vždy sa vám páčili náušnice strieborné gameon.sk ? Prečo si ich nedopriať? Že je to trápne si kupovať sama sebe niečo?

Ale no, nenechajte sa vysmiať. Trápne by sa mal cítiť váš partner, ktorý si nevie zapamätať pár dátumov v roku, hoci tvrdí, že ste jeho spriaznená duša. Je to trochu na zamyslenie, keď vás nevie ani náležite oceniť šperkom.

Stále váhate? Nebláznite, no čo už klikáte na tie náušnice a objednávate ich?

Výborne, takto sa mi to páči. Možno sa nakoniec s partnerom dohodnete, že si budete vyberať darčeky na sviatky sama a on vám ich len zabalí, podaruje a priloží nejakú milú drobnosť. Treba sa s ním o tom len pekne porozprávať. Určite sa vám bude krajšie rozprávať o tom, že tieto náušnice vám doprial váš muž a vy ste naňho za to hrdá. Aj keď budete tušiť v kútiku duše, že trošku klamete, ale bude to isto stáť za to.

Svoje lásky – partnera a šperky spojte dokopy a bude z toho krásna kombinácia vyžarujúca dokonalosť.

jewellery-2043_1920

Inšpirácia a motivácia meniť zaužívané postoje sa vypláca. Niekedy, keď začnete rozmýšľať iným smerom ako doteraz sa vám otvoria nové obzory a zistíte, že ste to mohli spraviť už oveľa skôr než teraz. Čas na zmenu je vždy. Aj teraz. Netreba čakať na rôzne priaznivé okolnosti. Všetko, čo sa deje, sa deje tak ako má. Dôverujte samy sebe a osudu, že vám privial tento článok. Nie je to náhoda. Nič sa nedeje náhodou.