Počítačové hry

November predstavuje pre mnohých rodičov vrásky na tvári, keďže čas Vianoc sa nezadržateľne blíži. Darček, ktorý poteší dieťa si želá vymyslieť každý rodič. Počítač alebo playstation netreba ani predstavovať. A práve nová hra na tieto zariadenia poteší najviac. Akou hrou urobíte najväčšiu radosť?

dětský pokoj

The Sims.

Hra na počítač The Sims je niekoľko ročná milovaná klasika, ktorú nielen dievčatá vydržia hrať aj celé hodiny. Ide o virtuálny svet, kde si vytvoríte postavy alebo rodinu a vašou úlohou je postaviť a zariadiť dom a starať sa o rodinu. Rôzne dodatky k základnej hre vám ponúkajú širšie možnosti. Návšteva univerzity pre študentov, nové rôzne profesie, ktoré ponúkajú aj možnosť domáceho podnikania, v dodatku domáci maznáčikovia si môžete kúpiť psa či iné domáce zvieratko a doplnky pre ne. Možnosti je mnoho a táto hra zabaví každé dieťa. Hra je vhodná na počítač a ovládané myškou, ale svoju verziu má aj pre Playstation, kde je ovládanie pomocou Joysticka mierne zložitejšie.

fotbalisti

FIFA.

Ktorý malý či veľký chlapec a povedzme si na rovinu, aj dospelý muž, netúži po futbalovej FIFE? Takmer reálny pohľad na futbalový svet ponúka nejednému fanúšikovi tejto loptovej hry zábavu a odreagovanie pri vytváraní svojho tímu a hraní zápasu. Pokiaľ vaše dieťa túži po novej verzii a vy ste len pred pár rokmi túto hru kupovali, verte, že každoročné nové vydanie je viac vypracované a aktualizované. Práve aktualizácie tímov a grafiky dodávajú hre ešte väčšie vzrušenie. Výhodou tejto hry na Playstation je, že ho môžu hrať aj dvaja hráči. Pokiaľ sa nevedia vaše deti spolu zahrať, verte, že pri tomto o nich nebudete vedieť.

Aj keď deti by hraním počítačových hier vedeli stráviť aj celý deň a vy by ste si užili ticho a voľný čas, všetko stačí s mierou. Nedovoľte tráviť deťom veľa času pred obrazovkami a radšej im vymyslite aj inú aktivitu.