Segum – postele, matrace, rošty a posteľové príslušenstvo

Segum je firma, ktorej primárnym zámerom ponuky a predaja je posteľový nábytok. V ich ponuke môžete nájsť rozličné produkty od postelí, matracov, roštov a ďalších posteľových doplnkov. Ak sa pozrieme bližšie na katalóg ponúkaných výrobkov spoločnosti Segum, zákazníci si môžu vyberať z kategórií podľa typu produktu, o ktorý majú práve záujem. Z kategórie postelí sú to napríklad drevené, čalúnené alebo Springbox postele.

Vankúše a posteľové doplnky

Ďalšiu kategóriu predstavujú matrace, pričom tu má zákazník na výber spomedzi matracov pružinových, taštičkových, penových alebo prírodných latexových. Okrem toho si môžete zvoliť matrac a posteľ aj cez kolekcie Baby, Silver, Premium alebo Royal, podľa toho či plánujete kupovať produkty do spálne alebo pre vaše dieťa. Čo sa týka kategórie roštov, nájdete tu rošty pevné, nepolohovateľné, polohovateľné, elektricky polohovateľné alebo vyklápateľné do strany. Medzi posteľovými doplnkami sa nachádza i široké portfólio rozličných produktov ako sú topery, poťahy alebo chrániče na matrace, či vankúše a paplóny od tých klasických až po špeciálne anatomické. Pri posteliach a posteľovom príslušenstve nesmieme zabúdať ani na nočné stolíky, skrinky a komody, ktoré sa rovnako nachádzajú v ich ponuke.

Posteľ v spálni

Vďaka tejto možnosti si viete perfektne zladiť druh a prevedenie postele s ostatným nábytkom vo vašej spálni alebo izbe. Na webe spoločnosti Segum môžete nájsť aj rubriku s názvom „Ako si vybrať matrac“, kde sa nachádza hneď niekoľko tipov a vysvetlení, vďaka ktorým bude pre vás jednoduchšie, orientovať sa v ich ponuke a vybrať presne taký produkt, ktorý vám bude maximálne vyhovovať. Rovnako vás možno zaujme rubrika „Materiály a poťahy“, kde sa zase dočítate o typoch poťahov a materiáloch z akých sú vytvorené. Viac informácií a tipov o udržiavaní posteľového nábytku sa môžete dočítať na blogu firmy Segum, na ktorom pravidelne publikujú zaujímavé články. Pokiaľ chcete byť upozornený na zľavy alebo novinky v ponuke ich produktov, prihláste sa pre odber noviniek https://www.segum.sk/45dni zadaním svojho emailu.