Zbavte sa zdravotných problémov

Niekedy sa človek ani nezamyslí nad tým, čo by naozaj k životu potreboval a čo by pre neho bolo to najlepšie, čo môže urobiť. Ja som si napríklad vždy myslela, že sa ma určité veci vôbec, ale naozaj vôbec netýkajú, aj keď sa ma týkali. Napríklad som si vždy myslela, že som so svojou postavou spokojná, aj keď som bacuľka. Neviem prečo, ale naozaj som nepotrebovala chudnúť, lebo som sa cítila dobre. Vedela som, že nie som modelka, ale nejako ma to ani netrápilo, takže bolo jasné, že nakoniec to bude všetko oveľa, ale oveľa lepšie, ako som si myslela.

břicho

Hlásia sa zdravotné problémy
Keď som začala mať bolesti kĺbov, hlavy a aj srdca, vedela som, že niečo nie je v poriadku a že s tým musím niečo urobiť, inak si koledujem o naozaj poriadne veľký problém. Je jasné, že všetko, čo bolo pre mňa dôležité, sa zrazu obrátilo na úplne inú stranu a bolo pre mňa dôležité hlavne to, aby veci fungovali presne tak, ako majú. A keď to znamenalo, že som mala schudnúť, tak to bolo viac, než len jasné. A viete čo? Schudla som. Len som mala problém v tom móde aj zostať. Viete, stále ma lákali tie klasické veci, ktoré lákajú všetkých ľudí.

činky

Ako sa zbaviť chuti na mastné veci?
Myslela som na to, akú chuť mám na hranolky z fastfoodu. Na čokoládu. Na rôzne iné veci, ktoré sú ťažké, mastné a poriadne udrú na všetko, čo som doteraz urobila. Preto som sa rozhodla, že nielen, že prestanem riešiť takéto veci, ale urobím všetko preto, aby som to vyriešila efektívne. Preto som sa rozhodla pre apidex, vďaka ktorému som nielen, že prestala mať chuť na nezdravé veci, ale zbavila som sa aj vlčieho hladu, ktorý ma sprevádzal vždy večer, keď som si ľahla do postele. Bolo jasné, že nakoniec s tým proste musím zatočiť a urobiť všetko preto, aby veci boli naozaj krásne a dokonalé.