LED panel v tvare kruhu alebo štvorca poskytne rovnako kvalitné osvetlenie

Technológia, ktorá dokáže spojiť estetickú stránku a funkčnosť do jedného celku, je v súčasnosti známa pod názvom LED. Naplno sa usalašila v našich bytoch, kanceláriách, nákupných centrách, ale aj pri osvetľovaní exteriéru, kde led panel Ledprodukt dokonalo osvieti parkoviská, športoviská, dvory či garáže a podobne.

kitchen-2400367_640

Na slovenskom internetovom trhu funguje spoločnosť LEDprodukt s.r.o., ktorá ponúka zákazníkom všetky druhy LED svietidiel, trubice, žiarovky, pásiky, reflektory aj panely spolu so všetkým príslušenstvom. Elegantné biele panely sa vyznačujú tenkou konštrukciou, ktorá si pri inštalácii nevyžaduje nijaké mimoriadne náročné stavebné úpravy, stačí 10cm na to, aby sa dal LED panel do vyrezaného otvoru napríklad v sadrokartóne uchytiť jednoducho dvoma bočnými klipmi. Napájanie je zabezpečené priloženým zdrojom so vstupným napätím 230V, ktoré má bežná elektrická sieť.

Všetky LED panely sú vybavené čipom SMD2835, dosahujú uhol svietenia 150°, index podania farieb je vysoký, viac ako CRI 80, čím je zabezpečené maximálne verne zobrazenie farieb telies, ktoré sú osvetľované. Na LED panely je predĺžená záruka 3 roky. Výkony panelov sú rozličné, k dispozícii sú s náhradou 40W, 90W a tiež 120W žiaroviek, takže je možné ich použiť ako hlavný zdroj osvetlenia. Dizajn je prispôsobený ponuke, na trhu sú panely v tvare štvorca a kruhu.

female-hands-holding-glowing-led-incandescent-bulbs-dark_168730-1029

Vo všeobecnosti je LED technológia veľmi úsporná, je priateľská k životnému prostrediu, produkty sa vyznačujú dlhou životnosťou a sú veľmi variabilné. Na výber sú tri odtiene bielej farby: studená, teplá a neutrálna. Podľa miesta použitia si vyberáme aj farbu osvetlenia, v priestoroch na relax je vhodné teplé svetlo, pri aktivitách nám pomôže studený odtieň a neutrálna biela je univerzálna, neruší a príjemne osvetlí všetky typy priestorov. Panely sa uplatnia pri osvetľovaní kuchýň, jedální, reštaurácií, hál a podobne, v každom priestore splnia svoju funkciu a zároveň vytvoria požadovanú atmosféru bez toho, aby rušivo zasahovali do štýlu interiéru.