Prírodný recept na krásnu postavu

Počuli ste už o zelenej káve? Jej zrnká sa získavajú z rovnakej rastliny, ako pri klasickej káve. Na rozdiel od nej, však neprechádza pražením, ani žiadnou inou úpravou. Zanecháva si v sebe všetky antioxidanty, vitamíny, minerály a ďalšie prospešné látky pre náš organizmus. Táto káva však dokáže omnoho viac. Ak ju budete pravidelne piť, kilogramy navyše budú raz dva minulosťou.

Zrnká kávy pred ich pražením

Káva na chudnutie Spalovace tukov je čisto prírodným produktom. Nemusíte sa preto obávať vedľajších účinkov, alebo toho, že do svojho tela dávate chémiu. Aby sa dostavil želaný účinok, mali by ste ju piť pravidelne, ideálne ráno, namiesto klasickej kávy.

Podobne ako pri praženej káve, nie je ani tá zelená, vhodná pre deti, dojčiace mamičky, a tehotné ženy.

Výhody, výhody a zas len samé výhody

Ak ste už niekedy vyskúšali tabletky, alebo iné prostriedky na chudnutie, možno ste s ich účinkami neboli stopercentne spokojní. Tie totiž vo väčšine prípadov fungujú tak, že nespaľujú tuky priamo, ale napomáhajú človeku bojovať s nepríjemnými pocitmi hladu. Pri káve na chudnutie, je to ale iné. Tá totiž na chudnutie pôsobí priamo. Preto sa nemusíte týrať prísnymi diétami, alebo hodinami vo fitnescentre. Samozrejme pohyb a mierna úprava jedálnička vám s chudnutím určite en pomôžu.

Káva na chudnutie funguje priam zázračne. Ak ju budete piť pravidelne po dobu aspoň dva až tri týždne, môžete schudnúť takmer tri kilogramy.

kávová zrnka

Trochu sebadisciplíny nezaškodí

Ako sme už spomenuli vyššie, káva na chudnutie vám pomôže schudnúť aj bez extrémnych diét, alebo fyzického „týrania“. Na druhej strane vám pohyb a zdravá strava iba pomôžu. Ak sa neviete donútiť chodiť do posilňovne, alebo fitka, začnite po práci behať, alebo sa domov vyberte aspoň po svojich, teda pešo. Z jedla by ste si mali dopriať hlavne veľa zeleniny, strukovín a chudého mäsa. Na ovocie si však dávajte pozor. To totiž obsahuje veľa sacharidov.