Žiarovky boli a stále sú využívané na osvetľovanie akýchkoľvek miestností

Priestory a miestnosti v bytoch, domoch, kanceláriách, obchodných centrách či na športoviskách, v garážach alebo na parkoviskách potrebujeme osvetliť natoľko, aby bolo možné v nich pracovať, žiť, športovať či oddychovať a na tento účel sa perfektne hodia LED svietidlá. Sú nám známe už niekoľko rokov a využívame ich stále viac.

led trubky

LED technológia dostala prívlastok technológia s veľkým potenciálom, keď sa pred pár rokmi dostali na trh prvé výrobky tohto typu. Skvelo sa osvedčili pri osvetľovaní ktoréhokoľvek priestoru v interiéroch, ale aj v exteriéri, pretože naplnili všetky očakávania s ohľadom na najnovšie trendy v osvetľovacej technike. Žiarovky zostali dodnes najvyužívanejšie spomedzi svetelných zdrojov. Pozíciu si držia led žiarovky vďaka svojej univerzálnosti a možnosti využitia vo všetkých spomínaných priestoroch.

Nielen žiarovky, ale všetky LED svietidlá sú vyrobené technológiou, ktorá má základ v úspore energie, šetrnosti k životnému prostrediu, nízke náklady, dlhú životnosť a všestranné využitie. Počiatočná nákupná cena je síce o niečo vyššia ako pri ich predchodcoch, no jej návratnosť je veľmi rýchla. Na trhu sú v ponuke tieto úsporné LED žiarovky v troch odtieňoch bielej farby, teplá, studená a neutrálna. Jednotlivé odtiene si treba vyberať s ohľadom na to, kam ich chceme umiestniť, teplý odtieň bude našim skvelým sprievodcom pri naberaní nových síl a relaxe, studená má podporovať naše fyzické aktivity a neutrálny odtieň si volíme ako kompromisné riešenie.

lightbulb-gd54322284_1920

DUAL-WHITE žiarovky predstavujú moderný spôsob zapínania a vypínania, kedy na to využívame diaľkový ovládač, ktorým okrem toho môžeme meniť aj intenzitu svetla a farebný odtieň, ale aj stmievanie. Paletu farieb si do priestoru vnesiete inštaláciou žiaroviek typu RGB a RGB-W, ktoré umožnia, aby sa vaša izba rozžiarila celým spektrom farieb. Veľkou výhodou LED žiaroviek je ich kompatibilita s predchádzajúcimi halogénovými žiarovkami, pretože sa vyrábajú s rovnakými typmi pätíc, takže v prípade núdze nemusíte kupovať celé svietidlo, stačí vymeniť žiarovku. Obchod ponúka žiarovky typu E14, E27, GU10, G9 a MR16, ale milovníkom retro výrobkov ulahodia aj žiarovky v edícii RETRO FILAMENT v tvare klasickej banky.